Корзина
117 отзывов
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Новости
  • Інженери придумали неймовірний спосіб збільшити пробіг електрокарів

Інженери придумали неймовірний спосіб збільшити пробіг електрокарів

Інженери придумали неймовірний спосіб збільшити пробіг електрокарів

Blink Charging є одним з лідерів в області зарядки електромобілів. Тепер компанія випустила унікальний портативний зарядний двигун, який зможе підживити електрокар у разі необхідності.

Інженери придумали неймовірний спосіб збільшити пробіг електрокарів

Дивно, але деякі компанії видають геніальні ідеї

 

 

Tesla, gettyimages

Blink Charging є одним з лідерів в області зарядки електромобілів. Тепер компанія випустила унікальний портативний зарядний двигун, який зможе підживити електрокар у разі необхідності. Однак, сам же акумулятор працює на бензині, що викликає здивування не тільки у користувачів мережі.

 

Blink Charging, gizchina

Продажу електромобілів буксують через невеликого запасу ходу на одній зарядці і дефіциту зарядних станцій на вулицях міст і на трасах. До того ж, запас автономності все ще змушує бажати кращого, але компанія Blink знайшла вихід із ситуації - зарядний акумулятор на бензині.

 

Tesla, gettyimages

Tesla, gettyimages

В компанії не вказують розміри зарядного пристрою, але воно автономно і сумісно з усіма електромобілями, незалежно від виробника, забезпечуючи заряд до 9,6 кВт.ч.

Blink вважає, що зарядний пристрій ідеально підійде для компаній, що надають допомогу на дорогах, і для особистого використання. До речі, такий генератор продається за ціною в 6 500 доларів, так що дешевим його назвати не вийде.

Джерело: https://techno.znaj.ua/306674-inzheneri-pridumali-neymovirniy-sposib-zbilshiti-probig-elektrokariv

Другие новости