Стоп штраф! Депутат пропонує вибачити «євробляхерів»

Стоп штраф! Депутат пропонує вибачити «євробляхерів»

Народний депутата України Євгеній Брагар пропонує не штрафувати власників авто на єврономерах, а дати їм можливість розмитнити свої машини.
Про це він пише в Facebook.
«На сьогоднішній день велика кількість транспортних засобів, які знаходяться на митній території України, не розмитнені через низку законодавчих перешкод. Власники таких транспортних засобів не можуть їх законно використовувати, тобто розпоряджатися своєю власністю. При цьому такі автовласники несуть значну фінансову відповідальність за прострочення строків ввезення транспортних засобів», – пише на своїй сторінці у соцмережі нардеп Євгеній Брагар.
Джерело: http://mashyna.com.ua/auto/news/58577
Skoda выпустит новый кроссовер в 2028 году: чего ожидатьSkoda готовит новое поколение кроссовера Karoq, которое может выйти на рынок в 2028 году. Модель разрабатывают в ускоренном темпе, поскольку компания стремится быстрее реагировать на конкуренцию со стороны китайских производителей и не терять позиции в сегменте среднеразмерных SUV.Полная версия новости
Поставил ГБО и победил бензин? Не так быстроАвтогаз в Украине всегда был топливом момента. Как только бензин дорожал до уровня «больно смотреть на чек», водители начинали вспоминать о ГБО.Полная версия новости

