Корзина
117 отзывов
Магазин автозапчастей

Hyundai готує семимісний кросовер Creta

Hyundai готує семимісний кросовер Creta

Корейський автовиробник готує до випуску семимісну модифікацію кросовера Hyundai Creta. Така версія моделі призначена для ринку Індії. Монтаж і переналагодження обладнання під виробництво новинки вже почалися на заводі в Ченнаї 15 червня.

Hyundai готує семимісний кросовер Creta

Корейський автовиробник готує до випуску семимісну модифікацію кросовера Hyundai Creta. Така версія моделі призначена для ринку Індії. Як повідомляють місцеві ЗМІ, монтаж і переналагодження обладнання під виробництво новинки вже почалися на заводі в Ченнаї 15 червня.

Hyundai Creta з трьома рядами сидінь (+30 см до габаритної довжині) буде сходити з тих же виробничих ліній заводу, які з 16 березня випускають стандартні 5-місцеві кросовери другого покоління.

Лінійку моторів подовжена Creta швидше за все розділить зі стандартною моделлю. Остання пропонується в Індії з 1,5-літровим 115-сильним “атмосферником”, 115-сильним турбодизелем того ж об’єму і 1,4-літровим бензиновим турбомотором від KIA Seltos. Перший двигун поєднується з 6-ступінчастою МКПП або варіатором, другий – з 6-швидкісною МКПП або 6-ступінчастою АКПП, а третій – з 6-діапазонною МКПП або 7-ступінчастим “роботом” з подвійним зчепленням.

Зовнішність 7-місної Creta поки засекречена, але відмінності її не обмежуватимуться лише подовженим заднім звісом, кросовер помітно додасть у габаритах. Новинка також отримає хромовані ґрати радіатора з іншою «сіткою», злегка змінений передній бампер і додаткове бокове вікно.

Джерело: http://mmr.net.ua/autoworld/127222

Другие новости