Корзина
115 отзывов
Магазин автозапчастей

Ford презентував 525-сильний Mustang Mach 1

Ford презентував 525-сильний Mustang Mach 1

На ринку новинка з’явиться навесні 2021 року, але ціна Mustang Mach 1 поки що невідома. Модель можна замовити в ексклюзивному кольорі. Модель стала першою в цій лінійці за півтора десятиліття, повідомляє Motor.

Ford презентував 525-сильний Mustang Mach 1

На ринку новинка з’явиться навесні 2021 року, але ціна Mustang Mach 1 поки що невідома. Модель можна замовити в ексклюзивному кольорі.

Компанія Ford показала новий Mustang Mach 1. Модель стала першою в цій лінійці за півтора десятиліття, повідомляє Motor.

Спорткар отримає п’ятилітровий двигун V8 потужністю 525 кінських сил і шестиступінчасту механічну коробку Tremec 3160 від Shelby GT350.

В якості альтернативи покупцям також буде запропонований 10-діапазонний «робот». Окремі деталі підвіски і системи охолодження новинка запозичить також у Shelby GT350.

Замість масивного повітрозабірника на капоті Mustang Mach 1 з’явилися вузькі прорізи. Також новинка отримала «тривимірну» решітку радіатора та оновлені бічні спідниці з дифузором.

У комплекті йдуть класичні для Mustang 19-дюймові п’ятиспицеві диски. Модель можна замовити в ексклюзивному сріблястому кольорі Fighter Jet Grey, помаранчевому Twister Orange, блакитному Velocity Blue та ще п’яти кольорах.

Відзначається, що на ринку новинка з’явиться навесні 2021 року. Ціна Mustang Mach 1 поки невідома.

Джерело: korrespondent.net

Другие новости