Корзина
135 отзывов
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Новости
  • У мережі показали оновлений концепт першого електрокара BMW 02 Reminiscence

У мережі показали оновлений концепт першого електрокара BMW 02 Reminiscence

У мережі показали оновлений концепт першого електрокара BMW 02 Reminiscence

Це був перший в довгій лінійці повністю електричних концепцій, кульмінацією яких став перший в історії серійний електромобіль i3, випущений в 2013 році. Оригінальний BMW EV був заснований на бензиновому двигуні 1602, а дизайн не приховував це, так...

У мережі показали оновлений концепт першого електрокара BMW 02 Reminiscence

 

BMW 02 Reminiscence Concept, carscoops

У 1972 році BMW представила 1602 Elektro-Antrieb на Олімпійських іграх в Мюнхені, Німеччина.

 

BMW 02 Reminiscence, carscoops

Це був перший в довгій лінійці повністю електричних концепцій, кульмінацією яких став перший в історії серійний електромобіль i3, випущений в 2013 році. Оригінальний BMW EV був заснований на бензиновому двигуні 1602, а дизайн не приховував це, так як електрокар виглядав як базова бензинова модель.

Однак замість двигуна внутрішнього згоряння в 1602 Elektro-Antrieb був встановлений передній електродвигун, який приводить в рух задню вісь. Він виробляв всього 32 кВт (43 к. с. / 43 к. с.), чого було достатньо для розгону зі швидкістю 0-30 миль/год (0-48 км / год), що дорівнює 8 секунд, і максимальної швидкості 100 км/год (62 миль / год).

 

BMW 02 Reminiscence, carscoops

На Олімпійських іграх BMW використовувала два автомобіля 1602 Elektro-Antrieb, щоб перевозити VIP-персон і виступати в якості допоміжних автомобілів на різних дистанційних змаганнях, таких як марафон. 

Дизайнер Девід Обендорфер, який роками захоплював нас багатьма концепціями в стилі ретро, взяв на себе цю задачу. Його BMW 02 Reminiscence Concept віддає належне самому першому проекту автовиробника з нульовим рівнем викидів, одночасно переносячи його в 21-е століття.

 

Источник: Знай.uа

Другие новости