Корзина
264 отзыва
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Новости
  • Fiat Chrysler Automobiles звинуватили в махінаціях з дизельними двигунами

Fiat Chrysler Automobiles звинуватили в махінаціях з дизельними двигунами

Fiat Chrysler Automobiles звинуватили в махінаціях з дизельними двигунами

Нелегальні системи в дизельних двигунах, які впливають на результати тестів на викиди, турбують автомобільну промисловість протягом п’яти років.

АВТОСВІТ

Fiat Chrysler Automobiles звинуватили в махінаціях з дизельними двигунами

Влада кількох країн ЄС звинуватили співробітників Fiat Chrysler Automobiles в махінаціях з викидами у дизельних автомобілів.

Нелегальні системи в дизельних двигунах, які впливають на результати тестів на викиди, турбують автомобільну промисловість протягом п’яти років. Днями Агентство Європейського Союзу Eurojust, що працює з усіма державами в своєму складі, з метою виявлення злочинної діяльності, вторглося в офіси Fiat Chrysler в Німеччині, Італії та Швейцарії, робота співробітників яких в період між 2014 і 2019 роками викликала підозри.

Особливо фахівців цікавила інформація про викиди дизельних двигунів 1.3 MultiJet, 1.6 MultiJet і 2.0 MultiJet. Ці двигуни використовувалися в різних автомобілях групи і у самого Fiat, і у Alfa Romeo, і у Jeep. Як і у випадку з Volkswagen, дизелі містять програмне забезпечення, що дозволяє їм в циклі випробувань тимчасово вести себе по-іншому, створюючи більш низькі показники викидів.

У Fiat Chrysler поки утримуються від коментарів.

Джерело: http://mmr.net.ua/

Другие новости