«Шкода» випускає новий електрокар з унікальною зовнішністю

«Шкода» випускає новий електрокар з унікальною зовнішністю

Компанія «Шкода» розкрила завісу таємниці над своїм новим електрокаром Skoda Enyaq iV, «засвітивши» його на тестовому заїзді. Автомобіль отримав «агресивний» зовнішній вигляд, підкреслюваний звуженими фарами і об’ємними фальш-гратами радіатора.
Варто зауважити, що демонстрація автомобіля пройшла офіційно, так як перший тестовий, коли роззяви змогли побачити зовнішній вигляд авто випадково, пройшов в середині липня. І якщо тоді «випадковий» заїзд був зроблений в якості маркетингового ходу, щоб не погашати інтерес публіки до електрокару, то тепер бажаючі можуть в подробицях розглянути всі деталі екстер’єру агрегату.

На даний момент показані дві версії автомобіля – вдосконалена і базова. Обидва дизайни кардинально відрізняються від «засвіченного» оформлення – Skoda Enyaq iV виявилася куди більш «лощеной», ніж за часів предреліза. «Напівпрекриті» фари з опцією денного світла роблять оптічний дизайн трохи «хижим», решітка радіатора і рельєфний капот додають деталізованості, а пролонгована лінія даху зовнішньо перетворює електромобіль в спорткар.


Внутрішнє оздоблення машини зроблено у футуристичному стилі – крісла оснащені мультимедіа-системою з дисплеєм на 13, передня панель отримала проекційний екран, в салоні встановлена бездротова зарядка IT-пристроїв. По всьому інтерфейсу панелі розташоване фонове діодне підсвічування, а двухспицеве кермо створює ефект справжнього гоночного боліда.
Джерело: https://gsminfo.com.ua/
Skoda выпустит новый кроссовер в 2028 году: чего ожидатьSkoda готовит новое поколение кроссовера Karoq, которое может выйти на рынок в 2028 году. Модель разрабатывают в ускоренном темпе, поскольку компания стремится быстрее реагировать на конкуренцию со стороны китайских производителей и не терять позиции в сегменте среднеразмерных SUV.Полная версия новости
Поставил ГБО и победил бензин? Не так быстроАвтогаз в Украине всегда был топливом момента. Как только бензин дорожал до уровня «больно смотреть на чек», водители начинали вспоминать о ГБО.Полная версия новости

