Корзина
259 отзывов
Магазин автозапчастей

Початковий гібрид McLaren отримав ім’я Artura

Початковий гібрид McLaren отримав ім’я Artura

Тести першого масового гібрида марки McLaren, бензоелектричної моделі початкового рівня поступово йдуть до фіналу. На публіці машину повинні показати на початку наступного року.

Початковий гібрид McLaren отримав ім’я Artura

Тести першого масового гібрида марки McLaren, бензоелектричної моделі початкового рівня поступово йдуть до фіналу. На публіці машину повинні показати на початку наступного року. І хоча сама компанія публікувала знімки купе тільки в камуфляжі, вже можна оцінити деталі зовнішності завдяки зображенням з Всесвітньої організації з інтелектуальної власності (WIPO).

Пряма і вузька задня оптика ріднить новий гібрид зі Спідтейлом, а найсильніше – з Маклареном GT.

Гібрид має замінити купе McLaren 570S

Напевно, не випадково новий автомобіль успадкував від 570S характерну рису зовнішності: в очі падають задні стійки і майже вертикальне заднє скло. Але гібридний McLaren буде потужнішим. За неофіційними даними – близько 600 сил проти 570 у попередника. Без запуску ДВС така дводверка повинна проїжджати 30 км, а тягова батарея гібрида повинна наповнюватися від звичайної мережі за три-чотири години. Нова вуглепластикова платформа McLaren Carbon Lightweight Architecture (MCLA) і мотор V6 Twin Turbo дозволять утримати масу купе приблизно на рівні звичайних Макларенів з V8, незважаючи на додаткову вагу акумулятора.

 

Ніяких нових технічних або динамічних деталей не заявлено. Також в компанії не пояснили прихований сенс назви, обмежившись коментарем, що машина йде по стопах моделей серії Ultimate – дводверок Senna, Speedtail і Elva.

Про гібрид McLaren початкового рівня заговорили в кінці минулого року. Машину неодноразово помічали на дорожніх випробуваннях, розглядали на патентних схемах, і ось британці нарешті показали перший офіційний тізер. Деталей розкрито не багато, але зате розсекречено офіційне ім’я новинки – Artura. Відмова від числового індексу може в майбутньому означати заміну категорією HPH (High-Performance Hybrid) лінійки Sport Series. Нагадаємо, до останнього назва належить купе 570S, спадкоємцем якої позиціонується гібрид. Минулого разу серію оновив обмежений тираж 620R в грудні 2019 го.

Прем’єра гібрида Artura запланована на початок 2021 року.

Джерело: https://autoporady.com/

Другие новости