Корзина
259 отзывов
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Новости
  • KFC запустила фургон з автопілотом для прийому і видачі замовлень

KFC запустила фургон з автопілотом для прийому і видачі замовлень

KFC запустила фургон з автопілотом для прийому і видачі замовлень

Як стало відомо, фастфуд-мережа KFC запустила новий проект: фургон з автопілотом для прийому і видачі замовлень. Таким чином, відвідувачам не обов’язково контактувати з людиною – все необхідне зробить автоматика.

KFC запустила фургон з автопілотом для прийому і видачі замовлень

АндрійАвтор: АНДРІЙ

 

Як стало відомо, фастфуд-мережа KFC запустила новий проект: фургон з автопілотом для прийому і видачі замовлень. Таким чином, відвідувачам не обов’язково контактувати з людиною – все необхідне зробить автоматика. На даний момент проект запущений в пілотному режимі в Китаї, повідомляє CNET. При цьому першими про незвичайну інновацію почали писати користувачі Twitter, котрі помітили безпілотники KFC недалеко від себе.

Судячи з опублікованої інформації, для того, щоб зробити замовлення, користувачеві необхідно вибрати потрібні товари на тачскріні. Після цього йому буде запропоновано оплатити замовлення за допомогою QR-коду – досить поширеного в Китаї методу. Практично відразу після оплати двері фургона відкриються і замовлення можна буде забрати.

На даний момент невідомо, чи планує компанія розширювати список країн, в яких будуть представлені автономні фургони. Але, варто зазначити, що під час пандемії COVID-19 подібні заходи були б дуже до речі практично по всьому світу.

Джерело: https://portaltele.com.ua/

Другие новости