Новий Mitsubishi Outlander «засвітили» до прем’єри

Новий Mitsubishi Outlander «засвітили» до прем’єри

Нове покоління Mitsubishi Outlander модельного 2021 року з’явився без камуфляжу ще до офіційної прем’єри.
Один із найбільш очікуваних кросоверів 2021 року – новий Mitsubishi Outlander має з’явитись наступного року. За останній рік прототип «Аутлендера» вже бачили тричі, але у повному камуфляжі: у вересні минулого року, січні та травні цього року.
Були припущення, що японський позашляховик стане спадкоємцем концепту Mitsubishi Engelberg Tourer, представленого на останньому Женевського автосалоні у 2019 році.
Mitsubishi Engelberg Tourer 2019
Й тепер, схоже, що це припущення підтвердилось завдяки витоку перших зображень нового Mitsubishi Outlander.
Нове покоління виглядає дуже схожим на концепт, особливо передня частина, яка практично перенесена безпосередньо з концепту. Решітка радіатора має нову форму та поширюється на капот двигуна, зберігаючи три типових жалюзі Mitsubishi, тоді як фари розділені на два рівні, з більш витягнутою формою у верхній частині.


Проте є й відмінності, адже прототип з автосалону в Женеві мав розсувний дах, камери замість дзеркал заднього виду, які були прикріпленими до дверних панелей, а не самих дверей.
Mitsubishi Outlander 2021 року. Фото: Instagram allcarnews
Однак, новий дизайн, якщо він підтвердиться, й без того несе високу дозу революційності для моделі, яка вже давно чекає на оновлення платформи.
За припущеннями, Outlander четвертого покоління перейде на архітектуру CMF від альянсу Renault-Nissan, а також отримає 1,5-літровий бензиновий двигун від Nissan. Хоча плагін-гібридну систему (вдосконалену та з більшою автономністю в електричному режимі) Mitsubishi продовжить випускати й поділиться нею з партнерами по альянсу.
Галерея Mitsubishi Engelberg Tourer 2019
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Источник: https://motorcar.com.ua
Бензин не нужен: эксперты назвали 10 лучших электромобилейЭксперты составили список 10 лучших электромобилей в 2026 году. У таких машин есть два очевидных плюса для экономичных покупателей: EV не нужен бензин, и они гораздо дешевле на вторичном рынке.Полная версия новости
Новый седан Volkswagen оказался дешевле Logan. ФотоБюджетный седан Volkswagen Sagitar S оказался намного дешевле Dacia Logan, при этом новинка является большей машиной. Автомобиль после официальной премьеры показали на новых официальных фото.Полная версия новости

