Корзина
256 отзывов
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Новости
  • Офіційна презентація нового кросовера Cadillac XT4 (+ФОТО)

Офіційна презентація нового кросовера Cadillac XT4 (+ФОТО)

Офіційна презентація нового кросовера Cadillac XT4 (+ФОТО)

Кросовер буде пропонуватися з дволітровим бензиновим мотором потужністю 200 к.с., а також турбодизельним агрегатом з віддачею 174 к.с. Обидва двигуни працюють з дев'ятиступеневою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу.

Офіційна презентація нового кросовера Cadillac XT4 (+ФОТО)

Джерело: iz.ru   

 

1413_ka.jpg (46.52 Kb)

Американська компанія Cadillac представила на новий кросовер XT4.

 

Кросовер буде пропонуватися з дволітровим бензиновим мотором потужністю 200 к.с., а також турбодизельним агрегатом з віддачею 174 к.с. Обидва двигуни працюють з дев'ятиступеневою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу.У базову комплектацію автомобіля вже включені світлодіодні фари і ліхтарі, 18-дюймові легкосплавні диски, підігрів керма і задніх сидінь, аудіосистема з сімома динаміками. Опційно доступна преміальна аудіосистема Bose з 13 динаміками.

Автомобіль XT4 вже в базовій комплектації оснащений усіма передовими системами безпеки: системою екстреного гальмування, передніми і задніми датчиками паркування, системою визначення пішоходів і велосипедів, системою визначення відстані до попереднього автомобіля, активною системою попередження про виїзд з займаної смуги і іншими. Також в стартову комплектацію входить вісім подушок безпеки.

 

Другие новости