Корзина
264 отзыва
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Новости
  • В МЕРЕЖІ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО КРОСОВЕРА GEELY TUGELLA В КУЗОВІ УНІВЕРСАЛ

В МЕРЕЖІ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО КРОСОВЕРА GEELY TUGELLA В КУЗОВІ УНІВЕРСАЛ

В МЕРЕЖІ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО КРОСОВЕРА GEELY TUGELLA В КУЗОВІ УНІВЕРСАЛ

Новий китайський кросовер Geely Tugella представлений тільки у версії купе з похилим дахом і не має варіанту з «звичайним» кузовом.

В МЕРЕЖІ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО КРОСОВЕРА GEELY TUGELLA В КУЗОВІ УНІВЕРСАЛ

Автор Скарбик Павло

Новий китайський кросовер Geely Tugella представлений тільки у версії купе з похилим дахом і не має варіанту з «звичайним» кузовом. Незалежні дизайнери порталу «Колёса.ру» представили, як міг би виглядати новий флагманський кросовер Geely з більш традиційним кузовом.

Нагадаємо, прем’єра китайського крос-купе відбулася в минулому році на батьківщині моделі, там автомобіль відомий під ім’ям Xingyue (заводський індекс FY11). На українському ж ринку модель офіційно не представлена.

Безумовно, Geely Tugella є однією з найцікавіших новинок, кросовер привертає до себе увагу в тому числі і своїм зовнішнім виглядом. Однак далеко не всім подобається купеподібний тип кузова, і відсутність альтернативи напевно обмежить коло споживачів.

Показаний на рендерах кросовер отримав більш високий дах, завдяки чому істотно збільшиться запас простору над головами задніх пасажирів. Кузов універсал посприяє збільшенню обсягу багажника і зручності його використання, також поліпшується оглядовість назад.

 

СКАРБИК ПАВЛО

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Джерело: https://uamotors.com.ua/

Другие новости