Що потрібно знати про фотофіксації порушень ПДР з 1 травня
Що потрібно знати про фотофіксації порушень ПДР з 1 травня
Фіксація перевищення швидкості в Україні фактично вже працює в тестовому режимі і без штрафів. А з 1 травня (якщо, звичайно, карантин не завадить) водіям почнуть надходити «листи щастя».
Штрафи за перевищення швидкості
У зв'язку з цим, нагадуємо про штрафи за перевищення швидкості в населеному пункті і на трасі. Вони поки залишаються незмінними, спроби збільшити вже робилися неодноразово.
Штрафи за перевищення швидкості в Україні:
– перевищення ліміту більше ніж на 20 км/год – 255 гривень;
– перевищення на 50 км/год і більше – 510 гривень;
– перевищення швидкості, що призвело до створення аварійної ситуації – 680 гривень (і можливе позбавлення прав).
Як сплатити штраф за порушення ПДР
Нагадуємо, що необхідно сплатити штраф протягом 15 днів. Для цього необхідно знати банківські реквізити Головного управління казначейства (ГУК) у своєму регіоні. В принципі, в більшості банків вони є (а в електронному банкінгу начебто Приват 24 підтягуються автоматично, але їх можна знайти і в інтернеті.
У бланку квитанції крім реквізитів ГУК необхідно вказати ПІБ Платника, дату, серію і номер постанови про порушення, суму (з копійками), контактні дані.
Проверить наличие нарушения и неоплаченного штрафа можно на сайте МВД, в своем электронном кабинете и через мобильное приложение «Дія».
Как будет работать фотофиксация нарушений ПДД с 1 мая
Фотовидеофиксация в Украине будет работать следующим образом. Камера фиксирует превышение скорости и номер авто. Затем информация передается в центр обработки данных. Там ее рассмотрит уполномоченный полицейский и выпишет постановление о наложении административного взыскания.
Особо следует отметить, что штраф выпишут на владельца авто и именно ему придет «письмо счастья». Если за рулем был другой человек, то владелец разве что сможет попросить его оплатить штраф.
По Украине уже установлены несколько десятков камер фотофиксации, а общее их число постепенно планируют довести до тысячи. Из их расположения не делают секрета и адреса камер в Киеве, например, уже есть в интернете.
Разрешенная скорость в Украине
Також на всякий випадок нагадаємо обмеження швидкості в Україні:
– населені пункти – 50 км/год (на окремих ділянках можливе 80 км/год);
– пішохідні зони – 20 км/год;
– поза населеними пунктами – 90 км/год;
– на дорогах з розділовою смугою – 110 км/год;
– на автомагістралях – 130 км/ч.
Джерело: https://topgir.com.ua/chto-nuzhno-znat-o-fotofiksacii-narushenij-pdd-s-1-maya-394763/