Більше не "британець": нове покоління MINI Countryman отримає німецьку "прописку"

Більше не "британець": нове покоління MINI Countryman отримає німецьку "прописку"
Серійне виробництво британського кросовера налагодять на заводі BMW в Лейпцигу.
Countryman наступного покоління стане першим MINI «народженим у Німеччині». Серійне виробництво кросовера налагодять на заводі в Лейпцігу, який стане першим німецьким заводом BMW Group, що випускає моделі британської та баварської марок.
Перші «німецькі» MINI Countryman з'єднання бути у 2023 році. На ринку кросовер нового покоління запропонують з переднім/повним приводом, з бензиновими/дизельними двигунами та повністю електричною силовою установки. Всі версії кросовера будуть збирати на заводі в Саксонії.
Завод в Лейпцигу відкрився у 2005 році і останні кілька років нарощував потужності. На даний час виробничі потужності підприємства становлять більше 350 тисяч автомобілів на рік.
Остання інвестиційна програма, реалізція якої звершиться найближчим часом, включає розширення та модернізацію кузовних та фарбувальних цехів, складання та логістики на загальну суму близько 300 мільйонів євро.
Це дозволить розмістити виробництво нового MINI Countryman поруч з BMW 2 серії Active Tourer та новим BMW 1 серії.
Ще понад 100 мільйонів євро витратять на новий цех по виготовленню компонентів електроприводу площею близько 10 000 квадратних метрів. Він почне працювати у 2021 році і буде забезпечуваті високоавтоматизований процес складання літій-іонних елементів, отриманих від постачальників, у стандартні акумуляторні модулі для конкретних моделей BMW та MINI.
Джерело: AUTOGEEK
Skoda випустить новий кросовер у 2028 році: чого очікуватиSkoda готує нове покоління кросовера Karoq, яке може вийти на ринок у 2028 році. Модель розробляють у прискореному темпі, адже компанія прагне швидше реагувати на конкуренцію з боку китайських виробників і не втрачати позиції в сегменті середньорозмірних SUV.Повна версія новини
Поставив ГБО і переміг бензин? Не так швидкоАвтогаз в Україні завжди був паливом моменту. Щойно бензин дорожчав до рівня "боляче дивитися на чек", водії починали згадувати про ГБО.Повна версія новини

