Розрулити не вийде. Гібридна Toyota RAV4 провалила лосиний тест — відео

Розрулити не вийде. Гібридна Toyota RAV4 провалила лосиний тест — відео
Випробування Toyota RAV4 (Фото: YouTube / Teknikens Värld)
Автор: Костянтин Ценцура
Редакція шведського автомобільного журналу Teknikens Värld провела тест на маневреність гібридного кросовера Toyota RAV4. Модель показала доволі погані результати, у порівнянні з багатьма конкурентами.
Серед безлічі тестів автомобільних деякі експерти проводять випробування на екстрену маневреність і стійкість транспортних засобів.
Одне з найпопулярніших подібних випробувань назвали «лосиний тест» (moose test), і воно передбачає виконання S-подібного маневру автомобіля з повним завантаженням на максимально можливій швидкості. Тест імітує об'їзд перешкоди, яка раптово з'єднання явилася на дорозі. Наприклад, великої тварини.
Чим вища швидкість проходження цього тесту — тим більше балів отримує авто. Але головна умова — не виїхати за межі фішок, які позначають умовні кордони дорожнього полотна і ймовірну перешкоду. Більшості цивільних авто дуже складно пройти цей тест на швидкостях вище 70 км/рік.
Днями редакція шведського автомобільного журналу Teknikens Värld опублікувала відео лосиного тесту гібридного кросовера Toyota RAV4.
Максимально можлива швидкість, на якій автомобіль зміг пройти цей тест — 63 км/рік. При прискоренні навіть на кілька км/рік кросовер втрачав зчеплення з дорогою і вилітав за межі дорожніх фішок.
На швидкості вище 67 км/рік маневр приводив майже до повної втрати керованості і розвороту авто у положення поперек дороги.
Протестовані конкуренти Mitsubishi Outlander PHEV і Volvo XC40 Recharge також не змогли пройти тест на потрібній швидкості (72 км/рік), але ці гібридні кросовери були набагато стійкішими при проходженні маневру.
Важливо, що це вже другий лосиний тест Toyota RAV4 п'ятдесят п'ятого покоління від редакції Teknikens Värld: вперше журналісти випробували це авто під час його дебюту на ринку на початку минулого року.
Тоді кросовер також проваливши випробування і проявивши себе значно гірше, ніж конкурент Nissan Qashqai і важча модель Kia Sorento.
Це означає, що японський виробник не змінив налаштування авто і не зробив його стійкішим за допомогою електронних функцій, відзначають експерти.
Теги: Автомобіль Toyota Тест-драйв Випробування Кросовер
Джерело: https://nv.ua/ukr