Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
292 відгуків
Магазин автозапчастей

Вибираємо автозапчастини правильно!

Вибираємо автозапчастини правильно!

Коли приходить час вибирати автозапчастини, ми хочемо домогтися компромісу між якістю і ціною пропонованого товару. Жоден водій не стане переплачувати за деталь, тільки тому, що вона від якого-небудь відомого виробника. Але є й інша сторона медалі. Ми боїмося купити деталь неякісну, або деталь від бренду, про яке ми ніколи і нічого не чули. Саме тому нам важливо знати, за що ми віддаємо гроші. Ця стаття присвячена основним видам запчастин і тому, як правильно їх вибрати і купити.

Насамперед, існує чотири види автозапчастин, будь то автозапчастини для іномарок, або автозапчастини для вітчизняних автомобілів. Всі запчастини, доступні на наших ринках і ринках зарубіжних, діляться за типом продавця і, звичайно ж, виробника на чотири основних види.

- Запчастини оригінальні, або ж від автозаводу. Відомим залишається факт, що на автозаводах проводиться, лише складання автомобілів з вже готових деталей. Ці деталі проводять спеціальні компанії-постачальники, з якими був укладений контракт або договір на поставку цим автомобільним заводом. Зазвичай, постачальник виробляє більшу кількість деталей, ніж автозаводу необхідно. У таких випадках залишкова частина реалізується через дилерські сервіси. Оригінальні запчастини носять марку заводу виробника і поставляються відразу ж автомагазини і сервіси. Якщо ввести в інтернет автозапчастини іномарок, то в цьому можна наочно переконатися. Такі деталі мають високу надійність і стабільність в роботі, оскільки проходять ретельний контроль, перш ніж відправитися на полиці автомагазинів. Тому це найменш проблематичний вид автозапчастин.

- Також бувають автозапчастини від постачальників автозаводу. Автозапчастини на іномарки поставляються таким способом не рідше ніж першим і від цього їх оригінальність, а також якість стає нітрохи не гірше. Тільки в такому випадку, замість клейма заводу виготовило таку деталь буде стояти клеймо заводу-постачальника. Такі деталі відразу ж виявляються в автомагазинах і автомобільних сервісах.

- Бувають запчастини і від сторонніх виробників, які виробляються заводами, у яких немає ні контрактів, ні договорів з автомобільним заводом. Такі запчастини є не більш ніж копією оригінальної запчастини, причому далеко не завжди точною. Запчастини такого типу підлягають обов'язковій сертифікації, перш ніж побачать світ з вітрин автомагазину.

- Та бувають деталі від продавців. В такому випадку, компанія-продавець укладає контракт з заводом, изготовляющим автомобільні запчастини на поставку деталей, і продає їх під своїм ім'ям і логотипом.

Не варто забувати про можливості мережі інтернет. Так, наприклад, якщо клікнути запит запчастини дніпро, то можна буде з легкістю ознайомитися з запропонованими варіантами і вибрати той, який найбільше підходить Вам.

Тим не менш, залишається питання, що стосується вибору автозапчастин з вищевикладеного списку. Хтось стверджує, що краще всього купувати оригінальну автозапчастина. Хтось стверджує, що в такому випадку більше платиш за гучне ім'я автомобільного заводу, так що краще купити деталь подешевше у фірми-продавця з хорошою репутацією. Кожен варіант має право на життя. Адже скільки людей, стільки й думок. Найголовніше – на якійсь деталі зупиніться ви, адже вирішувати виключно Вам.

Інші статті