Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
291 відгук
Магазин автозапчастей

Особливості системи випуску автомобіля

Особливості системи випуску автомобіля

Самий об'ємний елемент – це глушник.

Але не менш важливі й інші комплектуючі деталі, такі, як:
- колектор;
- каталізатор (для машин з бензиновим двигуном) і сажовий фільтр (для дизельних);
- труби, що з'єднують всі частини;
- кільця.

Кожен з перерахованих елементів має своє призначення. Колектор, наприклад, направляє в трубу гази, зібрані від циліндрів. Функцією каталізатора є зниження рівня токсичності вихлопів, а глушник служить нейтралізує пристроєм для зниження шуму, поява якого провокують викинуті в атмосферу гази. Тому дуже важливо своєчасно звертати увагу на неполадки в даній системі. Дрібні несправності можуть призвести до більш серйозних проблем і дорогих ремонтів автомобіля.

Причини появи несправностей у вихлопній системі

До основних факторів, що викликають несправності, відносяться:
- максимально висока температура газів;
- азотні оксиди, які містяться у вихлопах;
- схильність до швидкого зносу деяких складових конструкції.

Всі з'являються причини несправностей прийнято розглядати в ракурсі елемента, в якому була виявлена проблема. Наприклад, головні причини, що впливають на несправності в глушнику – це різні механічного роду і викликані корозією пошкодження, а також слабка стикування елементів. У решти складових вихлопної конструкції також є свій перелік причин, що викликають несправності.

Ознаки збоїв у вихлопній системі

Ознаками виникнення збоїв можуть служити:
- оглушливого ревіння двигуна;
- хлопки;
- запах газу в салоні;
- різке зниження потужності двигуна.

Рев і стукіт, видаваний автомобілем, може вказувати на вихід з ладу кріплень, що зв'язують всі елементи. В цьому випадку слід замінити монтажні кріплення.
Якщо двигун різко перестав запускатися або не видає потрібної потужності, варто звернути увагу на каталізатор, можливо, він вийшов з ладу.

Варто відзначити, що вихлопна конструкція може дати збій не тільки з-за механічних проблем або зносу. У великих мегаполісах до неприємностей такого роду призводить в першу чергу вплив навколишнього середовища, підвищена вологість і різка зміна температури повітря. Негативний вплив також справляють сольові реагенти, якими обробляють зимові дороги в містах.

Інші статті