Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
291 відгук
Магазин автозапчастей

Потрібна мийка авто після зими

Потрібна мийка авто після зими

Ретельна мийка після зими

В доповнення до спільного огляду автомобіля та сезонної заміни шин, ретельне очищення автомобіля є ще однією важливою деталлю, яку ми повинні зробити з приходом весни.

Зима для автомобіля - це період боротьби з морозами, постійною вологістю, снігом і сіллю на дорозі. Всі ці фактори можуть бути дуже небезпечними для компонентів автомобіля. Коли ми починаємо мити машину після зимового сезону, ми не повинні обмежуватися прибиранням салону і кузова. Краще всього проводити ретельні роботи по технічному обслуговуванню і перевірці, які найкраще доручати спеціалізованим службам.

Чому ретельна мийка так важлива?

Мийка автомобіля після зими, крім естетичних проблем, також важлива, тому що таким чином ми позбавляємося від солі та інших небезпечних забруднень з різних куточків кузова. Залишивши їх, можна піддати металеві частини корпусу і шасі корозії, що може призвести до серйозного пошкодження.

Коли ми вирішуємо ретельно очистити автомобіль, ми можемо зробити це самостійно або скористатися професійної автомийкою. Якщо ми виберемо перший варіант, у нас буде вибір: мити у дворі, в безконтактної або автоматичній мийці. Однак слід пам'ятати, що для безконтактних автомийок не дозволяється використовувати наші власні губки і чистячі засоби, а щітки в автоматичних автомийках можуть пошкодити лак на нашому автомобілі і в той же час мити його нижче наших очікувань.

З вищевказаних причин краще зробити першу весняну мийку машини – самому, за допомогою відра з водою, губкою і щіткою. У нас також повинно бути обладнання для догляду та очищення лакованих поверхонь для обслуговування гумових і пластикових елементів.

На що звернути увагу при митті?

При митті особливу увагу слід приділяти різним куточкам і тріщин автомобіля, де сіль і інша зимовий бруд накопичуються і на перший погляд не видно. Крім того, не забувайте змивати воду з миючим засобом з автомобіля в сонячний день, оскільки це може викликати появу смуг. Після ретельної ручної мийки кузова ми можемо мити його з допомогою миття під тиском. Перед цим ми повинні перевірити шар лаку. Якщо є серйозних пошкоджень, ми повинні захистити покриття воском або інший захистом для лаку.

Другой проблемой является шасси, которое не обладает очень эффективной антикоррозионной защитой и может легко подвергаться коррозии в течение длительного периода контакта с солью. Лучше всего мыть и защищать с помощью ручной мойки, хотя автоматическая также может в значительной степени справиться с такой задачей, но не так, как ручная мойка.

Хотя мы обычно не думаем об этом, весной также хорошо мыть моторный отсек, который также загрязняется зимой. Это позволит нам легче обнаруживать возможные утечки, которые для двигателя могут быть похожи на бомбу замедленного действия. Однако есть несколько важных правил, о которых следует помнить. Прежде всего: мы чистим двигатель только когда холодно; во-вторых: все электрические компоненты защищены от контакта с водой, чтобы избежать коротких замыканий; в-третьих: используйте только подходящие моющие средства для мытья двигателя и его компонентов. Для більш важкої бруду, не соромтеся використовувати кисть.

https://maxgear.pl/pl/blog/gruntowne-mycie-samochodu-po-zimie/

 

Інші статті