Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
292 відгуків
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Статті
  • Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Правильний догляд за гальмівною системою автомобіля дозволить забезпечити повну безпеку керування авто, а автовласник не ризикує зіткнутися з необхідністю ремонту машини.

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Одним з найважливіших елементів автомобіля є гальмівна система, від стану якої прямо залежатиме безпека керування машиною. Автовласникові необхідно правильно стежити за гальмівною системою, виконуючи огляд авто і роблячи всі сервісні роботи. У цій статті ми розповімо вам, як виконується така робота і як правильно доглядати за гальмами.

Рекомендації по догляду за автомобільної гальмівною системою

Своєчасний ремонт

Пам'ятайте, що відкладати на потім звернення в сервіс для усунення наявних несправностей або ігнорувати симптоми несправностей гальмівної системи не слід. У критичній ситуації з несправними гальмами ми просто не зможемо зупинити автомобіль, що і призведе до дорожньо-транспортної пригоди.

Ознаками несправності системи гальм є суттєве полегшення ходу педалі, а також проблеми з уповільненням автомобіля. Автовласнику потрібно регулярно перевіряти гальмівну рідину, яка в бачку повинна знаходитися на одному рівні. Якщо ж ви помітили які-небудь патьоки, то в цьому випадку необхідно одразу ж звертатися в сервіс і усувати наявні поломки.

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

В обов'язковому порядку виконується заміна колодок і дисків, при появі сторонніх стукотів, скрипів або вібрації на кермі. Такі роботи проводяться на пробігах, зазначених автовиробником або ж при наявності несправностей в автомобілі.

Правильний догляд за гальмівною системою

Правильний догляд за гальмівною системою передбачає регулярну щотижневу перевірку рівня гальмівної рідини. Рекомендується, щоб в бачку гальмівна рідина завжди перебувала на позначці біля максимуму. Пам'ятайте, що заміна такої гідравліки виконується раз на 5 років.

Також необхідно регулярно перевіряти залишок знос колодок, причому вони повинні стиратися рівномірно. У кожному конкретному випадку експлуатаційний ресурс таких колодок буде відрізнятись, залежно від стилю керування автомобілем.

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Потрібно своєчасно оглядати циліндр на предмет відсутності заклинившего поршня. При проблемах з його ходом слід обробити робочий елемент спеціальним мастилом. Якщо ж відзначаються постійні проблеми з гальмівним циліндром, то необхідно звертатися в сервіс, розбирати всю систему і виконувати її діагностику та ремонт.

Потрібно стежити за поточним зазором між гальмівною колодкою і дисками. Якщо наявний зазор починає збільшуватися, це свідчить про швидке зношення колодок і дисків, що вимагає негайного втручання, діагностики наявних несправностей та заміни зношених елементів гальмівної системи.

 

В гальмівну рідину не повинен потрапляти повітря, який може підсмоктувати через мікропошкодження в патрубках. Якщо в тормозухе все ж є дрібні бульбашки повітря, то необхідно виконувати прокачування системи або ж заміну гідравлічної рідини. У подібному випадку майстри рекомендують перевірити герметичність всіх трубок, для чого використовується спеціальне обладнання.

При прокачуванні системи заливають нову гальмівну рідину, правильно починаючи таку роботу з правого заднього колеса. Найкраще обслуговування гальмівної системи довірити фахівцям, які мають великий досвід роботи з конкретним автомобілем.

Як правильно доглядати за гальмами в автомобілі?

Підіб'ємо підсумки

Регулярно оглядаючи і правильно обслуговуючи гальмівну систему автомобіля, можна виключити її серйозні поломки, а автовласник буде упевнений в безпеці управління своїм автомобілем. Також пам'ятайте про те, що такий правильний і своєчасний огляд елементів гальмівної системи істотно скоротить витрати на експлуатацію машини, так як запобігають критичні поломки, а наявні несправності можна усунути відразу при їх появі.

Джерело: https://cartechnic.ru/

Інші статті