Як самостійно прокачати гальма і як часто потрібно це робити?
Як самостійно прокачати гальма і як часто потрібно це робити?
У процесі експлуатації автомобіля необхідно в обов'язковому порядку проводити обслуговування гальмівної системи, що дозволить повністю забезпечити безпечне управління машиною. Автовласнику потрібно буде на регулярній основі виконувати прокачування гальм. Провести таку роботу можна як самостійно, так і звернувшись в сервіс, де майстри зможуть правильно обслужити ваш автомобіль. Поговоримо детальніше про те, як правильно прокачувати гальма.
Необхідні інструменти
Безпосередньо процедура прокачування гальм не представляє особливої складності, тому таку роботу може виконати автовласник самостійно, не звертаючись при цьому в сервіс. Для прокачування гальм потрібні відповідні інструменти та технічні рідини:
1) трещітка з головками;
2) прозорий гумовий шланг;
3) гальмівна рідина;
4) невелика тара;
5) гайкові ключі.
Безпосередньо Перед виконанням такий прокачування гальм слід ознайомитися з інструкцією до автомобіля, де буде вказаний допуск по використовуваної гідравлічної рідини. Автовласникові необхідно в обов'язковому порядку придбати таку гальмівну рідину, яку рекомендує автовиробник. Тільки в цьому випадку можна буде забезпечити безпроблемність експлуатації автомобіля і відсутність проблем з гальмами.
Самостійна прокачування гальм
Потрібно пам'ятати, що прокачування гальмівної системи виконується з урахуванням певних нюансів, знання яких суттєво спростить виконується сервіс. Ця робота починається з прокачування колеса, яке є самим далеким від бачка з гальмівної рідини. Далі робота проводиться по колу.
Безпосередньо прокачування гальм виконується наступним чином:
1. Розуміють капот і в розширювальний бачок до максимальної позначки заливають гальмівну рідину.
2. Використовуючи домкрат і тріскачку, знімають потрібне колесо.
3. Знаходять гальмівний штуцер і очищають його від пилу. На штуцер надягають прозорий гумовий шланг і опускають його в ємність з гальмівною рідиною.
4. Далі натискають на педаль гальма кілька разів, після чого натискають і фіксують її в середньому положенні.
5. Штуцер відкручують, після чого з нього піде рідина з бульбашками повітря. Після цього потрібно закрутити штуцер і педаль слід відпустити.
Подібну процедуру виконують по черзі з усіма колесами. Необхідно стежити за рівнем гальмівної рідини в бачку розширення, періодично доливаючи її до максимуму. У міру прокачування гальм педаль буде ставати все більш жорсткою, а ефективність роботи всієї системи незмінно збільшується.
Підіб'ємо підсумки
Такі роботи щодо прокачування гальмівної системи найчастіше потрібно виконувати після ремонту ремонт гальм або заміни расходников. При наявності належного досвіду роботи виконати такий сервіс цілком під силу самостійно, заощадивши на звернення до фахівців. Однак на відносно нових і сучасних автомобілях потрібно буде звертатися в сервіс, що дозволить бути повністю впевненим у якості обслуговування свого автомобіля і його безпеки.
Джерело: https://cartechnic.ru/
- ТОП виробників деталей гальмівної системиОдной из важнейших деталей дисковой системы торможения является сам диск. Это устройство, которое испытывает постоянное трение, но при этом должно сохранять свою форму. Изготавливаются диски из прочного и надежного металла, чтобы колодки не стирали рабочую поверхность (или делали это минимально). Важно убедиться в том, что вы покупаете качественный диск, иначе уже через полгода эксплуатации автомобиль начнет демонстрировать неприятности в эксплуатации.Повна версія статті