Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
292 відгуків
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Статті
  • Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Досвідчені автомобілісти знають про наявність на стеклах автомобіля відповідного маркування, яка може нам розповісти про історію вживаного транспорту. Поговоримо детальніше про те, що ж приховано за такий маркуванням автомобільних стекол.

У маркуванні стекол буде зашифровано рік їх виробництва, який повинен співпадати з роком виготовлення автомобіля. Якщо ж на машині стоять не рідні скла, то можна зробити висновок про те, що машина побувала в аварії, або з якоїсь іншої причини потрібно виконувати ремонт автомобіля. Навіть така, здавалося б, найпростіша інформація стане підставою для роздумів про доцільність покупки машини.

При покупці колишнього у вживанні автомобіля ніхто з нас не хотів би придбати машину, відновлену після аварії. Тоді як перекупники або нечесні на руки автовласники всіма силами намагаються приховати цю інформацію. Якість ремонту може бути таким, що визначити, чи був перефарбований автомобіль, зможе лише професіонал. Але от скла і їх маркування підкажуть нам, що машина побувала в аварії, проводився ремонт і заміна дорогих запчастин.

Необхідно звернути увагу не тільки на зашифровану інформацію на склі, але і якість їх заміни. На межах можуть бути подряпини, що говорить про заміну вікон і лобового скла. Така робота не завжди проводиться якісно, і в подальшому можуть з'явитися певні складності з використанням автомобіля.

Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Основна маркування

Розшифровка маркування автомобільних стекол не представляє складності. Більшість стекол не перевантажені якоюсь зайвою інформацією, тому можна з легкістю розшифрувати всю важливу інформацію, що дозволить отримати уявлення про стан конкретного автомобіля.

SALGGLAS. Це товарний знак виробники скла. Якщо на машині скла мають іншу маркування, то, з великою часткою ймовірності, на автомобіль встановлені неоригінальні елементи, відповідно проводився ремонт транспорту.

DOT 602. Ця маркування показує відповідність американським стандартам безпеки. Також на склі може бути маркування 43R-004342, що є відповідністю європейським стандартам безпеки.

Також на склі можна знайти піктограму, укладену в коло із зображенням буквою Е і невеликий цифрою. Буква E свідчить про те, що скло було виготовлено в країні Євросоюзу, а конкретні цифри дозволяють нам отримати інформацію про країні виробництва.

Цифра 5 з крапкою вказує нам на місяць і рік виробництва скла. Відповідно, отримавши необхідну інформацію, можна з легкістю визначити, коли точно було виготовлено скло і зіставити цю дату з датою виробництва автомобіля.

Необхідно сказати, що інформація щодо дати виробництва скла в автомобілі не стандартизована, тому в окремих виробників з Туреччини, Китаю та інших країн може бути інше позначення дати виготовлення. Це дещо ускладнює отримання необхідної інформації, щодо дати виготовлення.

Що ховається за маркуванням на автомобільних склі?

Чому важливо вибирати оригінальні скла?

Зручність керування автомобілем, а також безпеку транспорту будуть залежати, в тому числі, і від якості використовуваних стекол. Саме тому використовувати підробки і продукцію сумнівної якості не рекомендується. Таке скло може давати суттєві спотворення, що й робить керування транспортом просто небезпечним. При необхідності заміни стекол не слід економити на оригінальних запчастинах, встановлюючи неякісні підробки.

Також автовласникові необхідно буде довірити таку роботу по заміні лобового та бокового скла виключно професіоналам. Досвідчений майстер зможе з використанням спеціальних герметиків і клеїв встановити лобове скло, повністю виключивши подальше протікання та інші проблеми. А ось, довіривши таку роботу непрофесіоналові, можна буде в подальшому зіткнутися з проблемою протікання стекол, і в ряді випадків потрібно міняти дорогі запчастини, усуваючи наслідки некваліфікованого втручання.

Висновки

На автомобильных стёклах имеются специальные маркировки, которые могут нам рассказать о производителе конкретной запчасти и дате ее изготовления. Сопоставив полученную информацию с датой изготовления автомобиля, можно будет определить, проводился ли капитальный ремонт с машиной, и была ли она в аварии.

Автовласникам при необхідності виконання заміни лобового скла рекомендується використовувати виключно оригінальні запчастини, що дозволяє забезпечити необхідну безпеку експлуатації транспортного засобу. Заміну пошкоджених стекол повинні виконувати виключно фахівці, що і дозволить гарантувати якість виконаної роботи.

Джерело: https://cartechnic.ru/

Інші статті