Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
291 відгук
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Статті
  • Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Свист ременя генератора - це поширена проблема, з якою стикаються багато автовласників. Поговоримо детальніше про те, чи потрібно відразу ж міняти ремінь при появі такого неприємного звуку під капотом або ж можна самостійно усунути наявні несправності, заощадивши на зверненні в сервіс і купівлі нових запчастин.

Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Завжди свист означає зношування ременя?

На профільних форумах в інтернеті або ж у приватних розмовах з механіками можна почути, що поява такого свисту завжди є ознакою зносу і потрібно міняти ремінь. Проте в окремих ситуаціях такий свист може з'являтися в умовах підвищеної вологості, а також у тих випадках, коли майстри неправильно встановили новий ремінь генератора, який не натягується притискними роликами.

Якщо такий свист на вашому автомобілі з'являється постійно, то необхідно виконати діагностику, і лише після цього вирушати в магазин за новими запчастинами. Часто подібні проблеми спостерігаються в тих випадках, коли автовласники в цілях економії або зовсім не змінюють привід генератора, вичікуючи коли він повністю вийде з ладу, або набувають не надто якісні китайські запчастини, які швидко зношуються, з'являється такий неприємний свист, після чого потрібна їх заміна.

Що робити, якщо почав свистіти ремінь генератора?

Причини свисту ременя

Неприємний свист ременя генератора може з'являтися з різних причин. До таких причин відносять наступне:

1) ослаблення натягу ременя;

2) розшарування тканинного підстави або гумової поверхні;

3) знос втулки генератора;

4) знос механізму пасової передачі;

5) потрапляння на ремінь масла, антифризу та іншої рідини.

Такий неприємний писк ременя генератора може бути постійним, так і виникати лише на холодному автомобілі. В умовах підвищеної вологості може свистіти навіть справний ремінь генератора, що пояснюється особливостями його конструкції і мінімальним розтягуванням. І все ж можна порадити автовласнику, як тільки з'явився характерний писк ременя генератора, відразу ж звертатися в сервіс і виконувати діагностику з ремонтом автомобіля.

Як позбутися від свисту ременя генератора

Чим загрожує писк ременя генератора

Поява характерного писку ременя генератора свідчить про його зносі або ж несправність генератора і пасової передачі. Постійний або тимчасовий писк може призводити до таких серйозних наслідків:

1) перегрів двигуна і необхідність виконання капітального ремонту;

2) критичне руйнування генератора, після чого потрібна його заміна;

3) акумулятор, не отримує з генератора заряд і починає швидко розряджатися;

4) з'являються труднощі з закладом автомобіля зі слабким акумулятором;

5) можливі поломки газорозподільної системи та інших вузлів двигуна;

6) істотно збільшується ймовірність обриву пасової передачі.

 

Що робити при свисті ременя

Найчастіше радять виконувати заміну свистячого ременя генератора, одночасно змінювати ролики і очищати шківи. В окремих випадках вирішити наявну проблему можна шляхом регулювання натягу у пасової передачі. Часто одночасно з ременем починає зношуватися генератор, в подібному випадку необхідно виконати його демонтаж, перебрати і усунути наявні несправності.

Підіб'ємо підсумки

Свист генератора - це поширена проблема, з якою так чи інакше стикалися всі автовласники. Причин появи такого свисту може бути безліч, в першу чергу це знос приводу, який вимагає заміни. Зволікати з таким ремонтом не слід, так як в подібному випадку збільшується не тільки ризик критичних поломок двигуна, але і підсаджується акумулятор, який незабаром також потребує заміни.

Джерело: https://cartechnic.ru/

Інші статті