Продавець auto-detali розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
291 відгук
Магазин автозапчастей
  • auto-detali
  • Статті
  • 9 найпростіших рекомендацій які не дозволять «загубити» дизельний двигун

9 найпростіших рекомендацій які не дозволять «загубити» дизельний двигун

9 найпростіших рекомендацій які не дозволять «загубити» дизельний двигун

9 найпростіших рекомендацій які не дозволять «загубити» дизельний двигун

9 найпростіших рекомендацій які не дозволять «загубити» дизельний двигун

Знання правил експлуатації дизельного двигуна дозволить виключити критичні поломки силових агрегатів, а автомобіль прослужить довше, не вимагаючи при цьому яких-небудь серйозних і дорогих ремонтних робіт. Поговоримо детальніше про те, як не вбити неправильною експлуатацією дизельний двигун.

9 найпростіших рекомендацій які не дозволять «загубити» дизельний двигун

Найпростіші рекомендації

Щоб виключити серйозні поломки дизельного двигуна автовласникові необхідно дотримуватися наступних простих рекомендацій:

1) своєчасно міняти масло;

2) правильно використовувати присадки;

3) уникати гідроудару двигуна;

4) контролювати стан свічок запалювання;

5) правильно доглядати за радіатором охолодження;

6) своєчасно міняти ремінь газорозподільного механізму;

7) використовувати виключно якісне паливо;

8) вчасно міняти антифриз;

9) перевіряти стан і міняти повітряний фільтр.

Часто автовласники забувають про необхідність заміни расходников, виконуючи їх заміну за залишковим принципом або ж при появі у двигуна вже серйозних несправностей. Пам'ятайте про те, що економити на обслуговуванні мотора не слід, це попереджає серйозні несправності, позбавляючи від необхідності передчасного ремонту двигуна автомобіля.

Правильно проїжджаємо глибокі калюжі

Глибокі калюжі на дорозі не тільки можуть призвести до аквапланування автомобіля, але і загрожують нам гідроударом мотора. Якщо вода потрапить в забірну трубу для повітря, то подібне загрожує серйозними проблемами для двигуна авто. Тому намагайтеся триматися подалі від таких глибоких калюж, а якщо вами невідомий той чи інший ділянку дороги, все ж варто або утриматися від такої поїздки, або перед тим як почати форсувати калюжу перевірити її глибину.

Правильне використання присадок

На сьогоднішній день немає єдиної думки про необхідність використання присадок в паливо або масло. Якщо водій все ж наважується використовувати таку автохімію, потрібно пам'ятати про те, що вона обов'язково повинна бути якісною, що і дозволить уникнути різного роду проблем з двигуном автомобіля.

Використання якісного палива

Якщо автовласник заливає в бензобак не надто якісну солярку, в кінцевому рахунку, це призводить до забруднення паливної системи, потрібно розкривати мотор і виконувати його капітальний ремонт. Тому візьміть собі за правило, використовувати виключно якісне паливо, потрібно заправлятися лише на суворо визначених заправках, в якості пропозиції яких ви повністю впевнені.

 

Своєчасна заміна олії

Багато хто забуває, що на дизельних двигунах масло потрібно міняти частіше, ніж на бензинових моторах. Пояснюється це тим, що в дизельному паливі міститься більше сажі та інших включень, які незмінно виявляються в маслі і призводять до його швидкому забрудненню і втрати своїх експлуатаційних характеристик. Тому, щоб уникнути критичних несправностей автомобіля, слід міняти моторне масло кожні 5-7 тисяч кілометрів пробігу.

Обслуговування системи охолодження

Якщо нехтувати обслуговуванням системи охолодження і не чистити радіатор, це приводить до постійного перегріву двигуна, що, в кінцевому рахунку, викликає передчасний знос і серйозні несправності. Необхідно буде раз в 1-2 року виконувати мийку радіаторів, обов'язково міняти антифриз, при необхідності проводити інше обслуговування системи охолодження двигуна автомобіля.

Підіб'ємо підсумки

Від правильності експлуатації автомобіля з дизельним двигуном буде залежати відсутність критичних поломок силового агрегату. Необхідно своєчасно міняти моторне масло, обслуговувати систему охолодження, заливати в бензобак виключно якісну солярку, а також вкрай акуратно долати глибокі калюжі, що виключає отримання гідроудару мотора.

Джерело: https://cartechnic.ru/

Інші статті