Ключові ознаки несправності генератора

Машина є самим популярним транспортним засобом сучасності. Вона дуже зручна в експлуатації, але потребує уваги і технічного обслуговування. Щоб автомобіль працював коректно, важлива справність кожної його деталі. Не є винятком і електроніка, а також її джерело живлення. У даній статті ми розповімо про основні симптоми несправності генератора. Також ви дізнаєтеся, як реагувати на будь-які ознаки поломки даної деталі.
Призначення генератора в конструкції автомобіля
Автомобільним генератором називається пристрій, що відповідає за перетворення механічної енергії, що надходить від обертового колінчастого валу, в електричну. Саме вона використовується электропотребителями, яких у сучасній машині більшість. Системи кондиціонування, освітлення, навігації, а також склопідйомники та інші електричні прилади отримують живлення саме завдяки коректній роботі генератора. Цей сайт працює в парі з акумуляторною батареєю. Але остання відповідає тільки за запуск двигуна і роботу електроніки при заглушеному двигуні.
Тому несправність генератора:
-
неминуче призводить до пошкодження акумулятора;
-
здатна повністю знерухомити машину.
Очевидно, що необхідно уважно ставитися до цієї деталі. Фахівці рекомендують перевіряти стан генератора через кожні 100 тисяч кілометрів пробігу. Це захистить вас від раптової зупинки на трасі, адже фахівці володіють досвідом, що дозволяє помітити найменші ознаки несправності.
Також варто запам'ятати основні симптоми поломки даного сайту.
Основні симптоми несправності генератора
Існує кілька ознак несправності генератора автомобіля. До них відносяться:
-
посторонние звуки, свистящие, звенящие либо гудящие как электротранспорт;
-
пиктограмма, изображающая аккумулятор, которая горит на приборной панели;
-
тусклое либо мигающее освещение, как в салоне, так и снаружи;
-
появление слабого запаха гари, дымка;
-
проблемы с запуском двигателя.
Причем все эти симптомы могут означать не только поломку генератора. Если под капотом свистит, значит нужно подтянуть приводной ремень. Он слабо натянут, что приводит к снижению скорости вращения генератора. Итогом становится низкий заряд аккумулятора.
Дзвін або шурхіт вказує на знос підшипників генератора, демпферної або обгінної муфти.
Сигнал на приладовій панелі сповіщає, що акумулятор практично сіл. Значить, або сама батарея потребує заміни, або вона перестала зарядитися внаслідок несправності генератора.
Проблеми з освітленням і пуском мотора теж говорять про низький заряд акумулятора.
Гар і дим є ознакою того, що навісний агрегат, підключений до приводного ременя клинить. Це може бути як генератор, так і обвідні ролики.
Що робити, якщо з'явилися ознаки поломки генератора
Если вы заметили малейшие признаки неисправности генератора, не стоит откладывать дело в долгий ящик. Особенно, если в ближайшем будущем планируется дальняя поездка. Даже если поломка пока что совсем незначительная, ситуация требует немедленного вмешательства специалиста. Единственным верным решением будет поездка на станцию технического обслуживания. Причем сразу же. Ведь неизвестно, где аккумулятор окончательно сядет, а машина с неработающим генератором встанет намертво. В городе можно попросить помощи у других участников движения, но на пустынной трассе остановка часто оказывается очень длительной.
Поэтому, если не хотите ехать на СТО на эвакуаторе, внимательно следите за основными симптомами поломки генератора.
- ТОП виробників деталей гальмівної системиОдной из важнейших деталей дисковой системы торможения является сам диск. Это устройство, которое испытывает постоянное трение, но при этом должно сохранять свою форму. Изготавливаются диски из прочного и надежного металла, чтобы колодки не стирали рабочую поверхность (или делали это минимально). Важно убедиться в том, что вы покупаете качественный диск, иначе уже через полгода эксплуатации автомобиль начнет демонстрировать неприятности в эксплуатации.Повна версія статті