Сальник розпочила передній CORTECO 12011455B DAEWOO SENS




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011455B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Mazda, Seat, Opel, Renault, Peugeot, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Daf, Isuzu, Citroen, Fiat, Ford, BMW, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, 66, 7-Series, 124, #3, 131, X 1/9, Heckflosse, Escort, 1502-2002, T1, 164, 405, 929, Alfasud, 242, Regata, Gemini, Ritmo, 155, 2104, 2105, 2106, 2107, Granada, Spider, S-Class, Argenta, Mondeo, Ronda, 25, /8 (W114/W115), 132, Fiorino, 128, Arna, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | /8 (W114/W115), 101, 124, 128, 131, 132, 1502-2002, 155, 164, 2104, 2105, 2106, 2107, 242, 25, 3, 33, 405, 66, 7-Series, 929, Alfasud, Argenta, Arna, Escort, Fiorino, Gemini, Granada, Heckflosse, Mondeo, Regata, Ritmo, Ronda, S-Class, Spider, T1, X 1/9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



