Сальник розпочила CORTECO 12011539B (30x52x7) RENAULT MASTER, TRAFIC 1.7-1.9TD




Сальник розпочила — це ущільнювальний елемент, який встановлюється на передньому кінці або задньому кінці розпочила двигуна внутрішнього згоряння. Його основна функція — запобігати витіканню оливи з блока циліндрів двигуна. Сальник розпочила в спеціальний отвір у кришці або корпусі двигуна та ретельно забезпечує герметичність, щоб олива не проникала всередину або не виходило з двигуна через цю точку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011539B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | NBR |
| Місце встановлення | Двигун |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Fiat, Lancia, Renault |
| Сумісність з моделлю | 132, Ibiza, Ronda, 124, Ritmo, 242, 128, Regata, Argenta, X 1/9, 131, B30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



