Сальник хвостовика редуктора SKT 047763-V FORD TRANSIT 2.4DI 04-> 47.6x80.14/9.7x16/10

Ревізію редуктора краще довірити майстрам, її необхідно робити за певного пробігу — кожні 70-80 тис. км із заміною діафрагм. Довговічність роботи редуктора (пропанового або метанового) залежить від правильної експлуатації обладнання — своєчасна заміна фільтра (8-10 тис. км), прогретий редуктор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 047763-V |
| Виробник | SKT |
| Висота | 9.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 47.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 80.1 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



