Прокладка головки BGA CH8392 MERCEDES MB 210-410D OM602 88-94



Одні прокладки потрібні для того, щоб утримувати технічні рідини всередині корпусу (наприклад, моторне мастило, рідина системи охолодження).
Інші необхідні для максимального ущільнення ділянок, де стикаються деталі. Такі прокладки додатково зазнають серйозних навантажень від внутрішнього тиску, є в умовах високих температур.
Ще одним типом прокладок, який більш відомий серед водіїв і механіків під назвою сальник, є ущільнювачі, які встановлені в місцях контакту рухомих деталей із нерухомими елементами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH8392 |
| Виробник | BGA |
| Довжина | 570 мм |
| Діаметр | 90.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Korando, G-Class, T1/TN, T1, Musso |
| Товщина | 1.7 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



