Одні прокладки потрібні для того, щоб утримувати технічні рідини всередині корпусу (наприклад, моторне мастило, рідина системи охолодження).
Інші необхідні для максимального ущільнення ділянок, де стикаються деталі. Такі прокладки додатково зазнають серйозних навантажень від внутрішнього тиску, є в умовах високих температур.
Ще одним типом прокладок, який більш відомий серед водіїв і механіків під назвою сальник, є ущільнювачі, які встановлені в місцях контакту рухомих деталей із нерухомими елементами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10023900 |
| Виробник | AJUSA |
| Довжина | 378 мм |
| Діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Orion, Escort, Fiesta |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 146 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




