Сальник КПП SKT 041168-P (27X42X6) FORD 2.0 16V 93 ->




Середній пробіг, після якого рекомендується міняти сальники клапанів: від 180 до 250 тисяч км. Якщо їх не замінити вчасно, то голова поршня, як і стрижень клапана, обрости нагаром, що буде причиною передчасного зносу деталей унаслідок їхнього постійного перегрівання.
Заміна сальника колінвала, якщо він високоякісний, буде потрібно через 100 000 км. Але не можна забувати про те, що габарити ущільнювача, який розташований спереду, і те, що міститься ззаду, відрізняються. Тому й термін експлуатації в них буде різний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 041168-P |
| Виробник | SKT |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Honda, Volvo, Ford, Nissan |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Primera, C70, Transit, V70, Integra, Transit Connect, C-Max, S40, S80, C30, Transit Custom, Accord, S60, Prelude, Orion, Escort, V50, Focus, Kuga, Almera, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



