Сальник колінвала CORTECO 19027888B 48x60x7 NISSAN INFINITI




Сальник колінвала — це ущільнювальний пристрій, встановлений у місці з'єднання колінвала з картером двигуна. Його основна функція полягає в запобіганні витіканню оливи з картера двигуна в місце, де розташований колінвал. Отже, сальник колінвала відіграє важливу роль у підтриманні нормального рівня мастила внутрішніх частин двигуна та запобіганні витіканню оливи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19027888B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Teana, Quest, 350Z, Elgrand, Xterra, FX, Cefiro, Murano, QX60, Maxima, M35, Pathfinder, G, Espace, Infiniti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



