Сальник первинного вала (30x46x8) CORTECO 01037195B AUDI, VOLKSWAGEN




Auto Detali — магазин якісних запчастин для іномарок
У нашому магазині ви можете підібрати як оригінальні запчастини, так і високоякісні аналоги від надійних компаній. Автохімія, зовнішнє облицювання, внутрішнє оздоблення, паливна, гальмівна система, кліпси, стартера, генератори й багато іншого ви можете замовити в нашому магазині за дуже приємними цінами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01037195B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Q3, Tiguan, Alhambra, TT, Multivan, Transporter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



