Сальник колінвала ELRING 393.990 42x62x7 FORD C-MAX

Сальник колінвала — це ущільнювальний пристрій, встановлений у місці з'єднання колінвала з картером двигуна. Його основна функція полягає в запобіганні витіканню оливи з картера двигуна в місце, де розташований колінвал. Отже, сальник колінвала відіграє важливу роль у підтриманні нормального рівня мастила внутрішніх частин двигуна та запобіганні витіканню оливи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 393.990 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Fiat, Land Rover, Jaguar, Citroen, Volvo, Peugeot, Opel, Toyota, Ford, Lancia |
| Сумісність з моделлю | C-Max |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



