Сальник розпочила AJUSA 15083800 27x47x7 CITROEN BERLINGO 96->
Сальник розпочила — це ущільнювальний елемент, який встановлюється на передньому кінці або задньому кінці розпочила двигуна внутрішнього згоряння. Його основна функція — запобігати витіканню оливи з блока циліндрів двигуна. Сальник розпочила в спеціальний отвір у кришці або корпусі двигуна та ретельно забезпечує герметичність, щоб олива не проникала всередину або не виходило з двигуна через цю точку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15083800 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mazda, Citroen, Volvo, Peugeot, Opel, Suzuki, Toyota, Mini, Ford, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴








