Сальник КПП CORTECO 12016928B (50x65,2x10) VOLKSWAGEN GOLF, PASSAT




Auto Detali — магазин якісних запчастин для іномарок
У нашому магазині ви можете підібрати як оригінальні запчастини, так і високоякісні аналоги від надійних компаній. Автохімія, зовнішнє облицювання, внутрішнє оздоблення, паливна, гальмівна система, кліпси, стартера, генератори й багато іншого ви можете замовити в нашому магазині за дуже приємними цінами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016928B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A6, A3, 80, Cordoba, Passat, Golf, Coupe, A4, Octavia, Caddy, Jetta, Ibiza, Bora, Polo, Scirocco, Toledo, Leon, B50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



