Кульова опора — це різновид шарнірного вузла, до якого кріпляться важелі передньої підвіски. Є два способи монтажу кульових опор: Кріплення болтами до важелів — якщо опора виходить із ладу, то її просто відкручують і ставлять нову. Найчастіше не буде потрібно ні спеціальний інструмент, ні додаткове обладнання. Іноді опора запресовується в важіль і фіксується стопорним кільцем. Тоді для зняття її доведеться виколовувати або вичавлювати за допомогою преса. Іноді опора запресовується в важіль і фіксується стопорним кільцем. Тоді для зняття її доведеться виколовувати або вичавлювати за допомогою преса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6287 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | MB |
| Тип кріплення | Під прес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴






