Сальник привода КПП RH CORTECO 20026878b 27.9x56x8 1варіант RENAULT KANGOO, LOGAN




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20026878B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Fiat, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Jumpy, 406, Xsara Picasso, Xantia, C-Elysee, Laguna, 208, C3, Expert, 207, C4, Megane, Clio, 307, 407, DS3, 206, Kangoo, 308, Xsara, C5, Ulysse, 306, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



