Сальник коленвала VICTOR REINZ 81-39028-00 (29x48x7) MITSUBISHI LANCER 07->
Сальник колінвала — це ущільнювальний пристрій, встановлений у місці з'єднання колінвала з картером двигуна. Його основна функція полягає в запобіганні витіканню оливи з картера двигуна в місце, де розташований колінвал. Отже, сальник колінвала відіграє важливу роль у підтриманні нормального рівня мастила внутрішніх частин двигуна та запобіганні витіканню оливи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-39028-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Smart, Peugeot, Citroen, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | ASX, Forfour, Lancer, 4008, Mirage / Space Star, Colt, Victor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴








