Сальник розподівала двигуна ELRING 076.110 27x42x8 VOLKSWAGEN CADDY III
Сальник Розподілала — це ущільнювальний пристрій, який встановлюється на двигуні автомобіля для запобігання витіканню оливи з місця з'єднання, розпочиваючи з картером двигуна. Цей компонент важливий для підтримки правильного рівня змащення та запобігання проникненню пилу та бруду всередину двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 076.110 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Altea, Cordoba, Golf, Caddy, Fabia, Octavia, Ibiza, Lupo, Bora, Polo, Roomster, New Beetle, Toledo, Leon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








