Прокладка ГБЦ BGA CH3397A VOLKSWAGEN CADDY, GOLF, PASSAT 1.6D 79->


Прокладка головки блока — деталь двигуна внутрішнього згоряння, що встановлюється між блоком циліндрів і головкою блока циліндрів. Функцією цієї деталі є запобігання витіканню газів із камери згоряння, а також оливи й охолоджувальної рідини з каналів, що з'єднують вищезгадані масивні деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH3397A |
| Виробник | BGA |
| Довжина | 379 мм |
| Діаметр | 78.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, Jetta, Golf, Transporter, 80, Caddy |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴



