Сальник розподобала VICTOR REINZ FORD 81-26389-30 25x42x7 OPEL VIVARO, RENAULT


Сальник розпочила — це ущільнювальний елемент, який встановлюється на передньому кінці або задньому кінці розпочила двигуна внутрішнього згоряння. Його основна функція — запобігати витіканню оливи з блока циліндрів двигуна. Сальник розпочила в спеціальний отвір у кришці або корпусі двигуна та ретельно забезпечує герметичність, щоб олива не проникала всередину або не виходило з двигуна через цю точку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-26389-30 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Opel, Suzuki, Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Interstar, 480, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, PICK UP, Carisma, Pick Up, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, 460, Clio, Grand Vitara, Megane, V40, S40, Movano, Samurai, Scenic, Vivaro, 1.1, Super 5, Victor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



