Сальник коленвала CORTECO 12019250B (40x52x7) FIAT DOBLO, OPEL




Сальник колінвала — це ущільнювальний пристрій, встановлений у місці з'єднання колінвала з картером двигуна. Його основна функція полягає в запобіганні витіканню оливи з картера двигуна в місце, де розташований колінвал. Отже, сальник колінвала відіграє важливу роль у підтриманні нормального рівня мастила внутрішніх частин двигуна та запобіганні витіканню оливи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019250B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Nissan, BMW, Suzuki, Peugeot, Fiat, Opel, Lancia, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 3, #3, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, Tigra, Tigra, Tiida, 500 C, Tipo, Wagon R+, Grande Punto, Ulysse, 500, Meriva, Combo, MiTo, Astra, Corsa, Gamma, Fiorino, Vectra, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



