Важіль передньої підвіски нижній правий DELPHI TC730 FORD MONDEO 96->
Важіль підвіски — це частина підвіски автомобіля, яка забезпечує зв'язок між колесами та кузовом автомобіля. Важіль підвіски може бути різним і виконувати різні функції залежно від конструкції підвіски. Вони зазвичай складаються з металевого важеля або плеча, який кріпиться до кузова з одного кінця та до коліс з іншого. Важіль підвіски допомагає забезпечити стабільність, керованість і комфорт під час руху автомобіля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC730 |
| Виробник | Delphi |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Матеріал | Листова сталь |
| Місце встановлення | Нижній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип важеля | Причіпний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴








