Сальник напівосьи CORTECO 20034245B (40x54x6,8) CITROEN, PEUGEOT, RENAULT
Сальник півосі — це компонент автомобіля, який використовується для ущільнення й захисту оливи всередині механізму півосі. Півось — це частина трансмісії, яка передає крутний момент від диференціалу до коліс. Сальник напівосі розташовується наприкінці півосі та запобігає витіканню олії з диференціалу або потраплянню вологи та бруду всередину механізму. Він відіграє важливу роль у забезпеченні належної роботи півосі та збільшенні терміну експлуатації її компонентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20034245B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Fiat, Renault, Peugeot, Dacia, Citroen, Nissan |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee, Ulysse, Duster, Xsara Picasso, Sandero, Kubistar, ZX, 308, 407, 307, Expert, Kangoo, Scenic, 207, C4, 406, 306, Megane, Clio, Xsara, Fluence, Jumpy, Xantia, 208, Logan, C5, Laguna, DS3, 206, C3, Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








