Сальник приводу CORTECO 01029132B (27.9x56x7) КПП RH 1варіант RENAULT KANGOO, LOGAN




Сальник — це деталь двигуна, КПП та інших агрегатів автомобіля, яка використовується для герметизації проміжків між нерухомими та рухомими елементами. Він запобігає протіканню оливи та інших технічних рідин. Сальники надягають на вали та деталі, що здійснюють зворотно-поступальні рухи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029132B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Carisma, Super 5, Space Star, V40, Kangoo, Clio, Scenic, Laguna, 21, Primastar, Logan, S40, Interstar, Solenza, 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



