Сальник напівосі TOPRAN 107 386 (48x62x7) VOLKSWAGEN




Коли треба міняти півось?
Постійний підвищений шум із боку задніх коліс;
Підвищений шум під час роботи заднього моста;
Шум під час розгону автомобіля двигуном;
Шум під час гальмування автомобіля двигуном
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 107 386 |
| Виробник | Topran |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Roomster, Fabia, A1, Superb, Altea, Polo, Octavia, Lupo, Cordoba, A3, Bora, Touran, Eos, TT, Golf, New Beetle, Caddy, Yeti, Leon, Ibiza, Beetle, Passat, Scirocco, Toledo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴



