Сальник коленвала передний VICTOR REINZ 81-51109-30 42x56x7 FORD TRANSIT, DAEWOO LANOS




Сальник колінвала передній — це ущільнювальний пристрій, встановлений на передньому кінці колінвала автомобіля. Його основне завдання полягає в тому, щоб запобігти витіканню оливи або мастильної рідини з двигуна через передню частину колінвала. Це забезпечує герметичність з'єднання й підтримує нормальний рівень мастила всередині двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-51109-30 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Ford, Fiat, Chevrolet, Citroen, Renault, Land Rover, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Orion, Granada, Escort, Lacetti, Corsa, Xantia, C6, Fiesta, Transit Tourneo, 605, XM, Scorpio, Rezzo, Ulysse, Consul, Transit, Sierra, Laguna, 406, Taunus, Espace, Safrane, 607, C5, Cruze, Clio, Nexia, Discovery, Nubira, Victor, Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



