Сальник колінвала ELRING 260.320 (50X81X11.5) RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO 2.0DCI 06->



Сальник колінвала — це ущільнювальний пристрій, встановлений у місці з'єднання колінвала з картером двигуна. Його основна функція полягає в запобіганні витіканню оливи з картера двигуна в місце, де розташований колінвал. Отже, сальник колінвала відіграє важливу роль у підтриманні нормального рівня мастила внутрішніх частин двигуна та запобіганні витіканню оливи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 260.320 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Nissan, Samsung, Fiat, Opel, Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Koleos, Trafic, Scenic, Navara, Laguna, NV300, Vivaro, Primastar, Qashqai, X-Trail, C-Class, Espace, Movano, Vito, X-Class, QM5, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴



