Підшипник передньої маточини SKF VKBA 3657 CITROEN, PEUGEOT



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA 3657 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, DS3, 1007, 207, 208, C2, C3, C-Elysee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴



