Сальник Розпорошала ELRING 598.993 (30х40х7) RENAULT KANGOO


Сальник розпочила — це ущільнювальний елемент, який встановлюється на передньому кінці або задньому кінці розпочила двигуна внутрішнього згоряння. Його основна функція — запобігати витіканню оливи з блока циліндрів двигуна. Сальник розпочила в спеціальний отвір у кришці або корпусі двигуна та ретельно забезпечує герметичність, щоб олива не проникала всередину або не виходило з двигуна через цю точку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 598.993 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Kia, Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | 124, Freelander, 45, MGF, 100, Polonez, SL, 100 / Metro, Elise, Cityrover, TF, S-Class, Maestro, 25, Coupe, MG 6, Streetwise, G-Class, Carnival, 400, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



